+421 908 440 000

E-mail

Servis

AW Expert - profesionálny nástroj na projektovanie oplotenia - autorský program Firmy WIŚNIOWSKI - "AW Expert".

Pri plánovaní Vašeho oplotenia by sme chceli už v etape projektovania uvidieť, ako bude konečne vyzerať. Preto sme vyvinuli program AW Expert, jediný svojho druhu program k podpore projektovania nového oplotenia, a tiež opravy starého. Program AW Expert bol vyvinutý na základe mnohoročných skúseností s projektovaním a výrobou oplotenia nehnuteľností Firmy WIŚNIOWSKI. Je určený pre Obchodných partnerov, a jedným z jeho hlavných predpokladov je jasnosť v obore vytvárania projektu a čo je najdôležitejšie intuitívne menu. Toto zabezpečuje vytvorenie profesionálneho projektu oplotenia už za niekoľko minút. AW Expert poskytuje možnosť zhotoviť projekt priamo pred Klientom. Predávajúci môže prísť rovno k Vám domov, vykonať merania a vyhotoviť vícevariantový projekt. Výtlačok projektu môže slúžiť ako vizualizáca, a tiež príloha k prihláške v príslušnom úrade, alebo ako stavebný projekt pre montážne skupiny.

Možnosť zavádzať zmeny a opravy bez nutnosti zhotovenia nového výkresu Vám umožní prispôsobiť oplotenie každej nehnuteľnosti, potrebám a koncepcii priestorových kompozícií.
Základom pre vytvorenie projektu je katalóg vzorov oplotení WIŚNIOWSKI. Teraz je na vyber niekoľko desiatok vzorov v štyroch systémoch oplotenia pozemkov Classic, Style, Premium a Lux, vo všetkých farebných odtieňoch z RAL palety.

Okrem hotového projektu dostanete podrobný rozpočet všetkých prvkov potrebných k zhotoveniu oplotenia a konečnú cenu celého oplotenia. Vďaka možnosti použitia v projekte typických riešení, dosiahnete najatraktívnejšie ceny svojho oplotenia. Veľkou výhodou využívania programu je tiež kratšia lehota na realizáciu, pretože hotový projekt sa okamžite odosiela Firme WIŚNIOWSKI v podobe objednávky.

AW Expert zabezpečuje:
• profesionálne, vícevariantový projekt,
• podrobný rozpočet,
• možnosť zavádzania zmien,
• skrátená lehota na realizáciu,
• oplotenie za atraktívnu cenu,
• rýchle znovuvytvorenie objednávky v prípade potreby.